Jsem Honza

Doprovázím vás při tvorbě výjimečného života

Koučuji, tedy jsem…

Koučování pro mě není jen nástrojem rozvoje, je to součást mojí identity. Spolupracuji s majiteli a řediteli firem, kteří se rozhodli žít výjimečný život.

Od útlého věku, jsem se s lidmi rád dostával do hlubších rozvojových konverzací, můj první zážitek s koučováním byl momentem nalezení moji kariérní cesty.

Před koučováním jsem vystudoval obor Law and business management, ale jak to tak bývá, moje cesta šla úplně jiným směrem, získalo si mě trenérství tenisu. I když tenis hraje v mém životě významnou roli, tušil jsem, že to nebude moje celoživotní kariérní cesta. Koučování mi do života nepřineslo jen určitou vnitřní transformaci, ale i účinný nástroj, jak prostřednictvím komunikace být ostatním partnerem ve vytváření životů podle jejich nejlepších představ.

The Coaching Way

Po letech zkušeností v oboru jsem se rozhodl, že má cesta nepovede už jen ve formě individuální a týmové spolupráce s klienty, ale i cestou učení a doprovázení ostatních k úspěchu v koučování. S kolegou Michalem Holubem jsme založili koučovací školu The Coaching Way, ve které vás tuto krásnou dovednost a profesi budoucnosti naučíme.

Odborné zkušenosti

 • 2900+ hodin

  s odhodlanými klienty

 • 350+ hodin

  týmových setkání

 • 320+ klientů

  naplňujících velkolepé vize

 • PCC
 • Get2 Know Me
 • SYSTEMIC COACHING

Moje cesta ke koučování

Úspěšně jsem zakončil studium právnicko-ekonomického oboru. Celý život jsem měl silný vztah ke sportu a lidskému myšlení. To odpoutalo moji pozornost od cesty, kterou určovalo moje studijní zaměření. 8 let jsem se věnoval rozvíjení sportovců různých věkových skupin, na této cestě jsem poznal koučování a svoji pozornost zaměřil ryze směrem rozvoje jednotlivců a firem. Prvotní obava z vybočení ze společensky předepsané vize mého života byla rychle překonána láskou k tomuto […]

„Funguje to koučování vůbec“?

Tuto otázku jsem jednou dostal na přednášce. „Rád Vám ji zodpovím“, odpověděl jsem. S lehkým úsměvem jsem však ještě řekl: „Mohl bych Vás jen požádat, než odpovím, o odpověď na otázku: Na základě čeho jste mi tuto otázku položil?“ „No, zkušenost s koučem mám a teda nevím, jestli to pro mě bylo nějakým přínosem.“ Ano, šlo zde o určitou zkušenost, která ovlivnila jeho názor na koučování. Když se nad tímto […]

Mé hodnoty ve spolupráci

Možná právě v nich se najdeme

Autenticita

Stavím s ostatními autentické vztahy. Autenticitu vnímám jako stav bytí v upřímnosti a pravdě, k sobě i k ostatním. Tato "stavba" přináší navázání mnohem důvěrnějších, stabilnějších a otevřenějších propojení s ostatními, které otevírá bezpečný prostor pro zapojení vyšší úrovně kreativity, která je tolik potřebná pro příchod změny, růstu, pro vytvoření nápadů a pro realizaci potřebných akcí a tedy i k dosažení výjimečných výsledků.

Kuráž a síla

Hledím do budoucna a dovolím si přemýšlet o velkých vizích a realizovat je prostřednictvím konkretizovaných plánů za sebe a stejně tak s klienty. Na cestě ke skvělým výsledkům se často nacházejí výzvy a překážky či okamžiky, kdy je třeba vyslovit nekompromisní pravdu a uskutečnit na první pohled nepříjemnou konverzaci či akci. Některé mohou dokonce odradit naše snažení nebo díky nim postupujeme pod náš potenciál. Posiluji odvahu říkat pravdu, konat v pravdě, což s sebou nese objev inovativních možností, nové učení a silnou změnu v životech firem či jednotlivců.

Integrita

Pokud se pro spolupráci rozhodneme, můžete se mnou zažít silný soulad s vaším opravdovým já, s vaší vizí a realizací akcí a výsledků vůči vizi. Stejně tak jako doprovázím vás, kladu i já důraz ve svém životě na konzistenci a harmonii mezi mým smyslem, slovy, akcemi a cíli. Mezi hodnotami a mým stylem života.

Partnerství

Zajímám se o člověka jako o celek, o firmu jako o celek, ne pouze o jeho dílčí roli či část. Přináším kvalitní péči kombinující přísnost a porozumění, abych dosáhl mimořádných výsledků se svými klienty a tedy i změny vašeho světa.

Učení se a rozvoj

Učím se a rostu z racionálního vyhodnocení toho, co v minulosti fungovalo nebo funkční nebylo. K tomuto dopomáhám i svým klientů, což umožňuje postavit daleko silnější přístupy, možnosti, či strategie. Můj drive po zisku nových informacích a přenosu do praxe, posilněný o můj silný zájem dosáhnout mistrovství, zajišťuje neutuchající dosahování výsledků nezávisle na neustále se měnící realitě kolem nás.

Jsem Honza, doprovázím Vás na cestě Při tvorbě výjmečného života

potkejme se

Chci firemní růst

Prosperující firma a životní balanc


Více o firemním růstu

Chci osobní růst

Životní naplnění a žádané výsledky


Vice o osobním růstu